اخبار اپل

سیاست جالب اپل برای چرخ های مک پرو

سیاست جالب اپل برای چرخ های مک پرو

شرکت اپل بطور کلی برند گران قیمتی میان کاربران شناخته شده است، این موضوع بین کاربران ایرانی به وضوح دیده میشود. اما اپل همزمان با رونمایی از آیفون SE جدید دست به اقدامی جالب زد و کیت چرخ های مربوط به مک پرو را به قیمت ۶۹۹ دلار به فروش گذاشت! این اقدام باورنکردنی که این ۴ چرخ را هم قیمت آیفون ۱۱ کرده است و قیمتی تقریبا دو برابر آیفون SE دارد باز هم گران قیمت بودن کمپانی خود را به کاربران یادآور شد. در ادامه با فراسیب همراه باشید…

آیفون اس ای ۲۰۲۰

آیفون اس ای ۲۰۲۰

 

قیمت گذاری جدید چرخ های مک پرو جدید اپل

پس از رونمایی از آیفون SE جدید، اپل بجز توقف تولید آیفون ۸ اقدام دیگری انجام داد که همین قیمت گذاری جدید کیت مک پرو ۲۰۱۹ به قیمت ۶۹۹ دلار بود. کیتی که شامل ۴ عدد چرخ، پیچ گوشتی و دفترچه راهنماست. البته اپل در صفحه این محصول به طراحی سفارشی از جنس فولاد ضد زنگ و لایه پلاستیکی که حرکت را آسان میکند اشاره کرده است.

چرخ های مک پرو ۲۰۱۹ اپل

چرخ های مک پرو ۲۰۱۹ اپل

 

پیش از این قیمت چرخ های مک پرو جدید ۴۰۰ دلار بود، به عبارتی چرخی ۱۰۰ دلار اما از نظر اپل ۴۰۰ دلار برای هر چرخ این ابر کامپیوتر گران قیمت کم است و کسی که حداقل ۵۹۹۹ دلار برای مدل Tower و ۶۴۹۹ دلار برای مدل Rack میپردازد باید برای چرخ های آن مبلغ بیشتری پرداخت کند.

درباره مک پرو ۲۰۱۹ شرکت اپل

مک پرو ۲۰۱۹ اپل

مک پرو ۲۰۱۹ اپل

 

اگر درباره مک پرو اطلاعاتی ندارید باید بگوییم برای افرادی که به عملکرد نهایی CPU نیازمندند طراحی شده است و قابلیت پردازش چندین کار پردازشی سنگین (مانند شبیه سازی و…) بطور همزمان را توسط پردازنده Intel Xeon را میتواند به خوبی انجام دهد. این ابر کامپیوتر اپل که در دسامبر ۲۰۱۹ توسط اپل معرفی شده است در دو مدل Tower و Rack ارائه میشود که در مدل Tower با قیمت پایه 5,999 دلار و در مدل Rack با قیمت 6,499 به فروش میرسد با حداقل پردازنده 3.5GHz 8‑core Intel Xeon W processor, Turbo Boost up to 4.0GHz و تا حداکثر پردازنده 2.5GHz 28‑core Intel Xeon W processor, Turbo Boost up to 4.4GHz به فروش میرسند.

حال نظر شما درباره این چرخ های ۷۰۰ دلاری چیست؟

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *