اخبار اپل

اپل واچ نسل ۷ احتمالا با حاشیه های باریکتر و پردازنده سریعتر رونمایی شود

اپل واچ نسل ۷ احتمالا با حاشیه های باریکتر و پردازنده سریعتر رونمایی شود

اپل واچ، محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان است؛ شرکت اپل نیز امسال احتمالاً از اپل واچ نسل ۷ با تغییرات بیشتر و پردازنده سریعتر رونمایی می‌کند. طراحی flat در دیگر محصولات اپل نیز ممکن است به اپل واچ نسل ۷ نیز راه یاید. در ادامه با فراسیب همراه باشید تا به جزئیات و احتمالات اپل واچ سری ۷ بپردازیم…

اپل واچ سری ۷ با حاشیه باریکتر رونمایی خواهد شد

به گزارش Mark Gurman از بلومبرگ:

غول مستقر در کوپرتینوی کالیفرنیا، امسال برای بروز کردن خط تولیدش برنامه‌ریزی کرده است؛ با اسم احتمالی اپل واچ سری ۷. با توجه به گفته‌های افرادی که از این برنامه اطلاعاتی دارند، پردازنده سریعتر، ارتباط وایرلس بهبود یافته و بروزرسانی صفحه نمایش از تغییرات جدید است.

برای نسخه امسال، اپل صفحه نمایش باریکتر و تکنولوژی جدیدتری را تست کرده است. این کار باعث نزدیکتر شدن صفحه نمایش به پوشش آن شده است. اپل واچ جدید، ضخامت بیشتری از سری‌های قبلی خواهد بود اما نه به اندازه‌ای که قابل تشخیص باشد.

اپل واچ سری ۷ با نمایشگر باریکتر معرفی می‌شود

اپل واچ سری ۷ با نمایشگر باریکتر معرفی می‌شود

ویژگی‌های جدید اپل واچ نسل ۷

ضمناً اپل قابلیت ultra-wideband را بهبود بخشیده و در اپل واچ جدید استفاده می‌کند. این قابلیت همان ویژگی‌ای است که در ایرتگ نیز استفاده می‌شود. انتظار داریم اپل در این نسل از ساعت هوشمند خود، قابلیت‌های مربوط به سنجش سلامتی را بروز کند. همچنین شاهد سنسورهای بهتر نیز خواهیم بود.

اپل قبلاً برای اندازه‌گیری دمای بدن کاربر در این نسخه برنامه داشته اما حال این احتمال می‌رود که در نسخه ۲۰۲۲ شاهد این سنسور باشیم. سنسور میزان قند خون نیز که کمکی برای افراد دارای دیابت است، احتمالاً تا چند سال آینده آماده به عرضه باشد.

اپل واچ نسل ۷

اپل واچ نسل ۷

اپل در کنفرانس WWDC 21 از واچ او اس ۸ و قابلیت‌های شگفت‌انگیزی مثل باز کردن درب خانه و هتل‌ها رونمایی کرد. با این حال، به گفته آقای Gurman این گفته اصلاح کرده و می‌گوید تا اوایل ۲۰۲۲ این قابلیت قابل استفاده نخواهد بود. همچنین احتمالاً اپل از نسخه SE بعدی اپل واچ در سال بعد رونمایی می‌کند.

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

author-avatar

درباره امیرحسین جبلی

خودم به خودم می‌گم برنامه نویس، همکارام می‌گن تولید کننده محتوا و واقعیت، ترکیبی از خلاقیت، ایده گرفتن، نوشتن و ساختنه. ساختن یک دنیای جدید؛ چه کامپیوتری چه واقعی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *