اپل آیدی چیست؟

برای استفاده از محصولات شرکت اپل هر کاربر باید یک ایمیل و پسورد که در سایت اپل به ثبت و به تایید اپل رسیده است روی دستگاه خود وارد کنند تا استفاده از بسیاری از امکانات دستگاه برای مثال دانلود اپلیکیشن برای دستگاه میسر شود. همچنین امکان استفاده از سایر امکانات مانند استفاده از iCloud و خدمات مرتبط با آن وجود خواهد داشت. 

اپل آیدی چیست

اپل آیدی چیست

خدمات ریکاوری اپل آیدی لاک شده

در صورتی که از اپل آیدی آماده و یا حتی اپل آیدی شخصی استفاده میکنید و به دلایل مختلفی مانند چند بار اشتباه وارد کردن پسورد، سوالات امنیتی یا سایر موارد اصطلاحا لاک (lock) شده است، برای آنلاک اپل آیدی و بازیابی پسورد میبایست از خدمات ریکاوری اپل ایدی با عنوان سرویس آنلاک اپل آیدی استفاده کنید که در فراسیب این سرویس را در کمتر از ۲۴ ساعت برای اپل آیدی ثبت شده انجام میدهیم.

ارور آنلاک اپل آیدی

ارور آنلاک اپل آیدی

ارور Apple ID Locked دقیقا چیست و چطور آنرا رفع کنیم

همانطور که بالاتر اشاره کردیم ارور Apple ID Locked مربوط به لاک شدن اپل آیدی هست و بعلت عدم رعایت برخی قوانین اپل یا چندین بار اشتباه وارد کردن پسورد، سوالات امنیتی و سایر اطلاعات اپل آیدی بوجود می‌آید که میتوانید توسط خدمات ریکاوری اپل آیدی فراسیب این ارور را رفع کنید.

در فرم زیر باید اطلاعات مورد نیاز جهت آنلاک اپل آیدی را وارد کنید، همچنین پس از تکمیل فرم جهت پیگیری میتوانید با پشتیبانی فراسیب در تماس باشید:

  • 0 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

توجه داشته باشید مبلغ پرداختی بعنوان بیعانه میباشد و پس از بررسی اپل آیدی، مبلغ اصلی به شما اطلاع داده میشود. در صورتی که امکان بازیابی اپل آیدی نیز وجود نداشت، وجه پرداختی حداکثر طی ۲۴ ساعت به حساب پرداخت کننده عودت داده میشود.

در فراسیب متعهد هستیم حریم شخصی کاربران و امنیت اپل آیدی آنها بطور کامل حفظ شود.

 

*خدمات دیگر فراسیب: