اخبار اپل

تغییر سیاست های اپل؛ آی مک و آیپد ارزان در راه است

تغییر سیاست های اپل؛ آی مک و آیپد ارزان در راه است

طبق گزارش های اخیر منتشر شده از شرکت اپل، کوپرتینویی ها قصد دارند امسال با عرضه محصولات ارزان قیمت محبوبیت خود را افزایش دهند و سهم بیشتری از بازار را تصاحب کنند. شرکت اپل پس از انتشار آیفون SE که اولین محصول ارزان قیمت امسال بود و ایرپادز پرو لایت که بزودی معرفی خواهد شد، احتمالا اواخر سال میلادی جاری آی مک ۲۳ اینچی و آیپد ۱۱ اینچی ارزان قیمت را به بازار عرضه میکند. در ادامه با فراسیب همراه باشید…

آی مک ۲۳ اینچی جدید ارزان اپل

آی مک ۲۳ اینچی جدید ارزان اپل

 

با توجه به گزارش خبرگذاری China Times شرکت اپل اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی، از آی مک ۲۳ اینچی و آیپد ۱۱ اینچی ارزان قیمت خود رونمایی خواهد کرد. البته مدتی بود که به آی مک ارزان قیمت در خبرگذاری ها اشاره میشد که این اولین باری است نام آی مک ۲۳ اینچی به میان آمده است. بر اساس گزارش این خبرگذاری:

اپل در سال جاری قصد دارد عمده خطوط تولید محصولاتی مانند آیفون، آیپد، مک و… خود را به محصولات مقرون به صرفه اختصاص بدهد و این مورد بر خلاف عملکرد دو سال گذشته این شرکت است که محصولاتش عمدتا در بازار رده بالا قرار داشتند. آیفون SE جدید اولین محصولیست که اپل به بازار اهدا کرده است که ارزش آفرینی زیادی داشته است و باعث افزایش میزان پیش خرید این محصول بوده است. ایرپادز پرو، آیپد و آی مک ارزان قیمت نیز میتواند تکمیل کننده این خانواده مقرون به صرفه باشد.

آیپد ۱۰.۵ اینچی جدید ارزان اپل

آیپد ۱۰.۵ اینچی جدید ارزان اپل

 

همه چیز درباره آی مک و آیپد ارزان ۲۰۲۰ اپل

در حال حاضر آی مک ۲۱.۵ اینچی با قیمت نسبتا مناسبی در بازار وجود دارد و احتمال جایگزینی آی مک ۲۳ اینچی با قیمت کمتر با آی مک ۲۱.۵ اینچی وجود دارد چرا که خرید و فروش مدل های ۲۱.۵ اینچی صرفه مالی ندارد و منطقی به نظر نمیرسد. همچنین این آی مک احتمالا از لحاظ ظاهری با آی مک های فعلی تفاوت زیادی نخواهد داشت و ممکن است شاهد کاهش حاشیه صفحه نمایش و تغییراتی در ساختار LCD آن باشیم. آی مک جدید از سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ تولید شده و احتمالا در ماه سپتامبر یا اکتبر معرفی شود.

همچنین اپل برنامه هایی برای عرضه آیپد ارزان قیمت نیز دارد. ارزان ترین مدل فعلی از خانواده پر محصولِ آیپد ۳۲۹ دلار قیمت دارد که همان آیپد ۱۰.۲ اینچی است اما احتمالا شاهد نسل جدید آیپد ایر ۱۰.۵ اینچی مقرون به صرفه باشیم که از ماژول های صفحه نمایش بهتری بهره میبرند.

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *