اخبار اپل

ایرپادز پرو لایت و مک‌ بوک پرو جدید در راه است

ایرپادز پرو لایت و مک‌ بوک پرو جدید در راه است

شرکت اپل در سال ۲۰۱۹ از ایرپادز نسل دو و ایرپادز پرو رونمایی کرد و این اقدامات میتواند نشان دهنده علاقه مندی و استقبال کاربران به این هندزفری های وایرلس اپل هست. حال شایعات و شنیده ها حاکی از این است اپل در ماه آینده (ماه مه) نسل جدید ایرپادز پرو و مک بوک پرو ۲۰۲۰ را رونمایی خواهد کرد. ناگفته نماند اپل در معرفی مک بوک ها و آیپد های جدید نیز کم نگذاشته است و انتظار میرود نسل جدید مک بوک پرو را نیز شاهد باشیم…

اپل ایرپادز پرو Apple Airpods Pro

اپل ایرپادز پرو Apple Airpods Pro

 

همه چیز درباره ایرپادز پرو و مک بوک پرو ۲۰۲۰

منبع موثقی که افشا کننده این موارد بوده که اخیرا موارد زیادی را مخصوصا درباره آیفون SE جدید لو داده بود جان پراسر (Jon Prosser) است که در توییتی مدعی شده ایرپادز جدید آماده عرضه است و احتمالا به همراه مک بوک پرو ۱۳ اینچی جدید به بازار عرضه خواهد شد. اگرچه هنوز اطلاعاتی از این ایرپادز در دسترس نیست اما این ایرپادز میتواند نسل سوم این خانواده محسوب گردد و یا حتی کمی ارزان تر و بدون قابلیت حذف نویز باشد.

ناگفته نماند این شایعه توسط خبرنگار تایوانی Digitimes مطرح شد که در لیست محصولاتی که قرار است در این کشور تولید شود به «ایرپاد پرو لایت» هم اشاره کرده است و تاریخ عرضه آنرا نیز ۲۰۲۰ اعلام کرد.

ایرپاد پرو و مک بوک پرو ۲۰۲۰ اپل

ایرپاد پرو و مک بوک پرو ۲۰۲۰ اپل

 

طبق گفته های جان پراسر، اپل قرار بود در ماه مارس رویدادی ترتیب ببیند تا در جریان آن از یکسری محصولات جدید رونمایی کند و یکی از آنها را میتوان نسل جدید ایرپادز دانست. اما بعلت شیوع ویروس کرونا این رویداد لغو شد و باعث شد این اتفاق رخ ندهد. بنابر این اپل تصمیم گرفت این رویداد را تا ماه مه (اردیبهشت تا خرداد ماه) به تعویق بیاندازد. به گفته وی:

ایرپادز جدید (که قرار بود در رویداد ماه مارس معرفی شود) آماده رونمایی است. این محصول احتمالا به همراه مک ‌بوک پرو جدید در ماه بعد معرفی خواهد شد.

نسل یک ایرپادز اواخر سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد و همانطور که اشاره کردیم نسل دوم و نسل پرو در ۲۰۱۹ رونمایی و عرضه شد؛ لذا انتظار میرود عرضه یک مدل ایرپاد ارزان قیمت در آینده نزدیک را شاهد باشیم. به نظر شما اپل از نسل جدید ایرپادز رونمایی خواهد کرد؟

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

آیفون داری و هنوز اپل موزیک نداری؟ 🙄 برای خرید کلیک کن
و موزیک ها رو مستقیم و با کیفیت بالا روی آیفونت داشته باش!

بازگشت به لیست