اپلیکیشن های iOS

معرفی اپلیکیشن بدنسازی و تناسب اندام Fitbod

معرفی اپلیکیشن بدنسازی و تناسب اندام Fitbod

Fitbod اپلیکیشنی جهت افزایش تمرین های ورزشی، کاهش وزن، بدنسازی، پرورش اندام و تناسب اندام میباشد که جزو بهترین برنامه ها در سال ۲۰۱۹ توسط اپل انتخاب گردیده است و بعنوان بهترین اپلیکیشن روز اپ استور شناخته شده. تمرکز این اپلیکیشن بر ایجاد تمرینات مخصوص هر فرد است که با توجه به اطلاعات شخصی که در ابتدا از کاربر دریافت میکند گروه های اندامی را در اختیارش قرار میدهد و اولویت بندی میکند. در ادامه با فراسیب همراه باشید تا بیشتر به اپلیکیشن تناسب اندام فیت باد بپردازیم…

اپلیکیشن تناسب اندام Fitbod

اپلیکیشن تناسب اندام Fitbod

 

معرفی اپلیکیشن بدنسازی و تناسب اندام Fitbod

در ابتدای نصب و ورود به اپلیکیشن کاربر باید اهداف مورد نظر خود، میزان فعالیت و روز های فعالیت در طول هفته، اطلاعات فردی از جمله قد، وزن، جنسیت و… را در اختیار اپلیکیشن قرار دهد تا Fitbod بر اساس سیستم پردازشی هوشمند خود یک برنامه تناسب اندام مناسب با سطح بدن کاربر قرار دهد. در Fitbod سه فعالیت بصورت رایگان در اختیار کاربر قرار دارد اما اگر بخواهید از سایر امکانات اپلیکیشن استفاده کنید باید ماهانه ۱۰ دلار یا سالیانه ۶۰ دلار پرداخت کنید. همچنین اپلیکیشن فیت باد دارای نسخه اپل واچ هست و میتوانید فعالیت و پیشرفت خود را از روی اپل واچ خود استفاده کنید.

اپلیکیشن Fitbod روی اپل واچ

اپلیکیشن Fitbod روی اپل واچ

 

توسط برنامه های موجود در اپلیکیشن Fitbod میتوانید به تقویت بدن، عضله سازی، کاهش وزن و… توسط دستگاه بدنسازی یا بدون دستگاه بدن سازی بپردازید و فرقی نمیکنه شما در چه محیطی در حال تمرین هستید، در باشگاه بندسازی هستید یا اتاق پذیرایی! این تمرینات را در هرجایی میتوانید انجام دهید و نیاز به شرایط و امکانات خاصی ندارد. ضمنا از نکات قوت این اپلیکیشن در نظر گرفتن تمامی گروه های عضلانی و تقویت همه آنها با همدیگر هست؛ البته به شرطی که شما هم دقیق و طبق برنامه به تمرین بپردازید.

اپلیکیشن فیت باد تمرین ها را در بهترین و متعادل ترین حالت ممکن با توجه به شرایط هر فرد طراحی و پیشنهاد میکند. همچنین در تنظیمات اپلیکیشن فیت باد میتوانید به بخش connected apps مراجعه کنید و وضعیت اتصال اپلیکیشن های سلامتی و اپل واچ را چک کنید.

امکانات اپلیکیشن تناسب اندام Fitbod:

  • قابلیت سینک شدن با اپلیکیشن Health آیفون و اپل واچ
  • قابلیت ثبتنام با اپل، فیسبوک و ایمیل و یا گذشتن از مرحله ثبتنام
  • بیش از ۴۰۰ ویدیوی آموزش بدنسازی HD برای افراد مبتدی
  • دارای نسخه اپل واچ و هماهنگی ۱۰۰٪ با آن
  • نمایش برنامه و میزان پیشرفت فعالیت روی اپل واچ
  • نمایش میزان کالری صرف شده برای هر فعالیت
اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =