اخبار اپل

تاریخ معرفی و رونمایی از آیفون ۹ یا SE2

تاریخ معرفی و رونمایی از آیفون ۹ یا SE2

آیفون ۹ یا SE2 نام گوشی جدید اپل خواهد بود که مدت هاست گمانه زنی ها و شایعات زیادی درباره این آیفون بیان میشه. حال شایعات اخیر از زمان دقیق تر این آیفون خبر میدهند. چندی پیش انتظار برقراری مراسمی توسط اپل در تاریخ ۱۲ فروردین بودیم که با توجه به شیوع ویروس کرونا اپل اقدام به برگذاری مراسم نکرد، حال احتمال میرود مانند مک بوک ایر و آیپد پرو جدید، آیفون SE2 نیز در سکوت رسانه ای و روی وبسایت اپل قرار گیرد. در ادامه با فراسیب همراه باشید…

مشخصات و اطلاعات آیفون ۹ یا SE2

همانطور که اشاره شد اپل قرار است نسخه جدید گوشی میانرده خود را که میشه گفت برادر آیفون SE به حساب میاید را امسال عرضه کند و نامگذاری این آیفون نیز SE2 یا 9 خواهد بود. آیفونی با قیمت ۳۴۹ یا ۳۹۹ دلار، با سخت افزار آیفون ۱۱ ، دوربین تک لنز، صفحه نمایش ۴.۷ اینچی برای مدل معمولی و صفحه نمایش ۵.۵ اینچی برای مدل پلاس. ظاهر این آیفون نیز حدس زده میشود مشابه آیفون ۷ و ۸ میباشد. درباره مشخصات آیفون SE2 در اینجا بیشتر مطالعه کنید.

مشخصات و اطلاعات آیفون ۹ یا SE2

مشخصات و اطلاعات آیفون ۹ یا SE2

 

تاریخ رونمایی و عرضه آیفون ۹ یا SE2

حال در گزارش ها آمده است کمپانی اپل ۲۷ فروردین یا همان ۱۵ آپریل این گوشی را معرفی میکند و ۳ اردیبهشت به بازار عرضه میشود. این اطلاعات روز گذشته طی جلسه داخلی بین سران اپل و سهامداران در میان گذاشته شده است و این موارد به گفته Jon Prosser تحلیلگر حوزه فناوری است. همچنین درباره برنامه های آتی اپل در سال ۲۰۲۰ صحبت شده است.

مهم ترین موارد بیان شده جلسه اپل و سهام داران، تاثیر شیوع ویروس کرونا روی عرضه و فروش محصولات، دورکاری و خانه نشینی کارمندان، تعطیلی کارخانه ها و ضربه به روند تولید محصولات اپل میباشد.

تاریخ عرضه و رونمایی آیفون ۹ و SE2

تاریخ عرضه و رونمایی آیفون ۹ و SE2

 

قاب جدید لو رفته از آیفون ۹

دو روز گذشته نیز تصویری از قاب آیفون SE2 یا ۹ از فروشگاه زنجیره ای Best Buy به بیرون درز کرده که در پایین تصویر میتوانید نوشته «آیفون جدید ۴.۷ اینچی ۲۰۲۰» را مشاهده کنید. همچنین این قاب و برخی محصولات ارسال شده به این فروشگاه نباید تا تاریخ ۵ آپریل در معرض نمایش قرار گیرند.

قاب لو رفته آیفون ۹ و SE2

قاب لو رفته آیفون ۹ و SE2

 

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *