اخبار اپل

ساختار لو رفته iOS 13 از ردیاب جدید اپل پرده برداشت!

ردیاب جدید اپل اولین بار در ماه آوریل شایع شد و بر اساس گزارش ها از شبکه عظیم دیوایس های iOS اپل برای کمک در یافتن موارد گمشده بهره میبرد. ساختاری که توسط MacRumors مشاهده شده است، حاوی تصویری از لوازم جانبی است. به نظر میرسد یک تگ کوچک و دایره ای با آرم اپل در مرکز آن است. با این حال این تصویر میتواند فقط یه مکان نگهدارنده باشد.

ردیاب جدید اپل

ردیاب جدید اپل

آنچه درباره ردیاب جدید اپل باید بدانیم

برچسب ها با کد B389 رمزگذاری شده اند و موارد متعددی هدف قرار دادن محصول را تایید میکنند. به عنوان مثال وسایل روزمره خود را با کد B389 برچسب گذاری کنید تا دیگر هرگز آنها را گم نکنید. کاربران برچسب های خود را از طریق برنامه جدید Find my در iOS 13 ردیابی میکنند، اگرچه در نسخه های بتای iOS 13 وجود ندارد، اما داخل برنامه یک صفحه با عنوان “موارد جدید برای ردیابی برچسب ها است” قرار گرفته است.

تصویر لو رفته از اپلیکیشن Find My

تصویر لو رفته از اپلیکیشن Find My

زمانی که شما قادر به یافتن مورد گم شده خود نباشید، یک برچسب را میتوان در «حالت گمشده» قرار داد. اگر کاربر آیفون دیگری با آن برخورد کند هم به شما و هم به کاربر اطلاع داده میشود. اطلاعات تماس شما با کاربر به اشتراک گذاشته میشود تا بتوانند از طریق تلفن یا متن به شما برسند. در واقع MacRumors معتقد است که واقعیت افزوده نیز در ردیابی نقش مهمی را ایفا میکند. مانند Pixie tracker برنامه Find my احتمالا عملکردی را از پلتفرم ARkit اپل بهره میبرد.

ردیاب جدید اپل

ردیاب جدید اپل

ساختار ردیاب اپل و طرز کار آن

ساختار داخلی iOS 13 شامل ردیابی حاوی یک بادکنک قرمز سه بعدی است که میتواند به کاربر کمک کند که پس از اسکن یک اتاق با آیفون خود یک «مورد گمشده» را تشخیص دهد. همچنین تصویری از یک بادکنک نارنجی ۲D موجود است. دستور کار این است: چند قدم بردارید و آیفون خود را به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا یک بادکنک به چشم بیاید. ساختار داخلی iOS 13 از ماه ژوئن شروع به کار کرده است بنابراین ممکن است از آن زمان اوضاع تغییر کرده باشد.

ردیاب جدید اپل

ردیاب جدید اپل

اپل در تاریخ ١٠ سپتامبر (۱۹ شهریور) برای رونمایی از آیفون های نسل بعدی خود یک رویداد مطبوعاتی برگزار میکند. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا ردیاب جدید در همان رویداد اعلام خواهد شد یا خیر.

همه آنچه باید درباره کنفرانس ۱۹ شهریور اپل بدانید

زمان باقی مانده تا کنفرانس اپل

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

آیفون داری و هنوز اپل موزیک نداری؟ 🙄 برای خرید کلیک کن
و موزیک ها رو مستقیم و با کیفیت بالا روی آیفونت داشته باش!

مطالب پیشنهادی فراسیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *