اپلیکیشن های MacOS

معرفی Swift Playgrounds برای مک + لینک دانلود

معرفی Swift Playgrounds برای مک + لینک دانلود

اپل در WWDC 2015 اپلیکیشنی موسوم به Swift Playgrounds یا سوئیفت پلی گراند(ز) را برای افرادی که علاقه به برنامه نویسی سوئیفت اپل هستند ولی درباره آن اطلاعاتی ندارند معرفی کرد تا راه را برای شروع یادگیری آن افراد بسیار آسان کند. در واقع هدف این اپلیکیشن فراگیری ساده تر برنامه نویسی سوئیفت برای کودکان و نوجوانان است. در ادامه همراه فراسیب باشید تا به معرفی و بررسی نسخه مک Swift Playgrounds که ساعاتی است از معرفی آن میگذرد بپردازیم…

انتشار سوئیفت پلی گراند برای مک (MacOS)

چند ساعتی است (از شب گذشته) اپلیکیشن سوئیفت پلی گراند برای سیستم عامل مک (MacOS) نیز منتشر شده است و از این پس کاربران مک نیز میتوانند بدون نیاز به آیپد به یادگیری سوئیفت بپردازند؛ چرا که پیش از این اپلیکیشن سوئیفت پلی گراندز فقط برای آیپد ها منتشر شده بود و تنها از آیپد ایر ۲، آید مینی ۲، آیپد مینی ۳، آیپد مینی ۴،  آیپد پرو و نسل های بعدی آیپد پشتیبانی میکند.

در ادامه نماهایی از اپلیکیشن سوئیفت پلی گراند را مشاهده میکنید:

سوئیفت پلی گراند از زبان اپل

شرکت اپل سوئیفت پلی گراند را یک برنامه انقلابی برای مک و آیپد معرفی میکند که یادگیری و آزمایش کد را سرگرم کننده میسازد. افراد میتوانند با تکامل پازل های تعاملی را در درس های Learn To Code اصول اولیه برنامه نویسی سوئیفت را یاد بگیرند. سوئیفت پلی گراند به دانش برنامه نویسی احتیاج ندارد و این زبان توسط بسیاری از متخصصان و توسعه دهندگان برای ساخت بسیاری از محبوب ترین برنامه های امروزی استفاده میگردد. همچنین این اپلیکیشن برای افراد ۱۲ سال تا ۱۱۲ سال مناسب است.

"لوگوی

دانلود سوئیفت پلی گراند برای مک

سوئیفت پلی گراند که برای مک نیز بصورت رایگان عرضه شده از تمامی ویژگی های نسخه آیپد پشتیبانی میکند، قابلیت پشتیبانی از Side Car در آن وجود دارد و شورت کات هایی برای استفاده از سوئیفت پلی گراندز روی تاچ بار تعبیه شده است. همچنین سوئیفت پلی گراند به لطف آیکلود و قابلیت continuity (در صورت استفاده از یک اپل آیدی روی هر دو دستگاه و فعال بودن آیکلود) امکان ادامه کد زدن روی هر دستگاه از ادامه فعالیت روی دستگاه دیگر وجود دارد.

سوئیف پلی گراند برای مک

سوئیف پلی گراند برای مک

سوئیفت پلی گراندز رو میتونید روی نسخه 10.15.3 به بعد (آخرین نسخه فعلی MacOS) نصب کنید و از یادگیری آسان کدنویسی سوئیفت لذت ببرید. در اصل سوئیفت پلی گراند را میتوانید روی مک بوک های ۲۰۱۵ به بعد، مک بوک ایر های ۲۰۱۲ به بعد، مک بوک پرو های ۲۰۱۲ به بعد، مک مینی های ۲۰۱۲ به بعد، آی مک های ۲۰۱۲ به بعد، آی مک پرو های ۲۰۱۷ به بعد و مک پرو های ۲۰۱۳ به بعد نصب داشته باشید.

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *