اپلیکیشن های iOS, اپلیکیشن های iPadOS

آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو در آیفون با شماره ایران

آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو در آیفون با شماره ایران

برای تماس تصویری و ارتباط با خارج از کشور بدون محدودیت از شماره مجازی اسکایپ استفاده کنید

پشتیبانی فراسیب هیچ‌گونه پاسخگویی درباره این محتوا نخواهد داشت!

 

اپلیکیشن ایمو (imo) جزو بهترین اپلیکیشن‌های برقراری تماس تصویری و صوتی می‌باشد که میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. ایمو جزو پیامرسان‌های قدرتمند برای برقراری ارتباطات تصویری و صوتی برای تماس‌های داخلی و خارجی به شمار می‌رود و رقیب اصلی آن را می‌توان پیامرسان واتس‌اپ دانست. حال اگر می‌خواهید در کنار دیگر اپلیکیشن های iOS از ایمو روی آیفون خود استفاده کنید، حتی اگر طریقه نصب ایمو را درست انجام دهید، احتمالا پس از نصب نمی‌توانید پیش شماره امریکا (۱+) را تغییر دهید، برای رفع این مشکل با فراسیب همراه باشید…

اپلیکیشن پیامرسان ایمو

اپلیکیشن پیامرسان ایمو

معرفی اپلیکیشن ایمو

همانطور که اشاره شد imo یک پیامرسان جهت برقراری تماس صوتی و تصویری است که سال ۲۰۱۰ در کشور امریکا عرضه شد و در سال‌های اخیر به محبوبیت خوبی حتی میان کاربران ایرانی رسید بطوریکه حداقل یکبار اسم پیامرسان ایمو را شنیده‌اید.

بعد از نصب ایمو در آیفون متوجه خواهید شد امکان ارسال پیام متنی در ایمو نیز وجود دارد اما بعلت وجود پیامرسان‌هایی با امکانات و محبوبیت بیشتر برای این کار، از این ویژگی ایمو خیلی استفاده نمی‌شود و سرعت بالا، کیفیت خوب و تاخیر نداشتن تماس‌های صوتی و تصویری این پیامرسان را به محبوبیت بیشتر رسانده است. همچنین امکان تماس تصویری یا صوتی بصورت گروهی نیز وجود دارد.

اپلیکیشن ایمو

اپلیکیشن ایمو

البته برای استفاده از ایمو در ایران، نیاز به اپلیکیشن تغییر IP دارید که خود دردسر را دو چندان می‌کند. در این خصوص پیشنهاد می‌کنیم از برنامه بدون محدودیت Skype برای تماس‌ها و پیام‌های خود استفاده کنید. این اپلیکیشن بدون نیاز به راه‌های دور زدن محدودیت‌های اینترنت، اجرا می‌شود و از کیفیت تماس صوتی یا تصویری بی‌نظیری برخوردار است.

همچنین با اسکایپ می‌توانید با تلفن ثابت یا همراه دیگران در سراسر جهان تماس بگیرید؛ برای این کار فقط کافیست شماره مجازی اسکایپ را تهیه کنید و به شماره مورد نظرتان زنگ بزنید!

آموزش تغییر پیش شماره کشور اپلیکیشن ایمو به ۹۸+ ایران

همانطور که اشاره شد احتمالا پس از نصب اپلیکیشن ایمو قادر به تغییر پیش شماره امریکا نیستید، علت احتمال این موضوع این است که اپل آیدی شما مربوط به کشور امریکا هست و نمی‌توانید پیش شماره کشور ایمو را در آیفون تغییر دهید.

آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو روی آیفون

آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو روی آیفون

برای تغییر پیش شماره کشور اپلیکیشن ایمو به ایران (۹۸+) تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید:

۱. اپلیکیشن ایمو را از روی دستگاه خود حذف کنید

این مرحله نیاز به توضیح خاصی ندارد و جهت تغییر کشور اپلیکیشن ایمو از امریکا به ایران لازم است اگر این اپلیکیشن را نصب دارید آن را حذف کنید. (اگر نصب نداشتید نیاز به نصب و حذف نیست!)

۲. کشور اپل آیدی کشور را به انگلیس یا هر کشور دیگری تغییر دهید

توسط آموزش تغییر کشور اپل آیدی که بطور کامل به این موضوع پرداختیم و آدرس زیر کشور خود را به انگلستان ( United Kingdom ) تغییر دهید:

 • Full Name: Laura Dixon
 • Street address: 65 Farburn Terrace
 • City: LITTLE DRIFFIELD
 • Zipcode: YO25 0UZ
 • Telephone Number: 079 2074 4269
 • Country code: 44

۳. مجدد اپلیکیشن ایمو را نصب کنید و کشور ایران را انتخاب کنید

حال کافیست اپلیکیشن ایمو را از اپ استور دانلود کنید، اگر پیش شماره کشور شماره موبایل بطور خودکار روی Iran و ۹۸+ نیست آن را بصورت دستی تغییر دهید و ایران را انتخاب کنید.

آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو روی آیفون

آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو روی آیفون

۴. سایر مراحل مربوط به ایمو را انجام دهید

کد ورود به ایمو که برایتان پیامک شده را در برنامه وارد کنید و پروفایل خود را تکمیل کنید تا امکان استفاده از ایمو برایتان فراهم شود.

در انتها

استفاده از ایمو در ایران همیشه دردسر داشته اما با این آموزش به راحتی می‌توانید شماره تلفن ایران را در imo استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که تغییر کشور اپل آیدی نیز مشکلات خودش را دارد؛ نظیر صفر شدن بالانس اپل آیدی و احتمال دریافت نکردن آپدیت یکسری از اپلیکیشن‌ها. پس بعد از نصب و راه‌اندازی ایمو در آیفون، کشور اپل آیدی را به ریجن قبلی برگردانید.

 

برای تماس تصویری و ارتباط با خارج از کشور بدون محدودیت از شماره مجازی اسکایپ استفاده کنید

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

2 دیدگاه در “آموزش فعالسازی اپلیکیشن ایمو در آیفون با شماره ایران

 1. asenat گفت:

  سلام من تمام مراحل را تکمیل کردم اما بازم کد امریکا برای ایمو تقییر نکرد

 2. جواد عظیمی گفت:

  سلام اپل آیدی را به کشور انگلیس تغییر دادم اما وقتی میخوام دانلود کنم دانلود نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

نظرات بسته شده است.