آموزش و ترفند iOS, آموزش و ترفند iPadOS

آموزش بازگردانی اپلیکیشن های Apple News و Apple TV

آموزش بازگردانی اپلیکیشن های Apple News و Apple TV

شرکت اپل در رویداد مارس ۲۰۱۹ به سرویس های مختلفی مانند Apple News و Apple TV روح تازه ای بخشید و برای آنها نسخه پلاس (Plus) نیز معرفی کرد که با داشتن نسخه اپل تی وی پلاس یا اپل نیوز پلاس میتوانید به محتوای پریمیوم و ویژه این اپلیکیشن ها دسترسی داشته باشید. اما این دو اپلیکیشن در حال حاضر برای برخی کشور ها در دسترس هستند.

البته اپلیکیشن اپل تی وی برای بسیاری از کشور ها در دسترس است اما کشور هایی که هر دو اپلیکیشن را میتوانید داشته باشید عبارتند از: آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا. با فراسیب همراه باشید تا اگر کشور دستگاه شما یکی از این کشور ها نباشد آنرا تغییر دهیم و اپلیکیشن ها را روی دستگاه داشته باشید…

اپلیکیشن اپل نیوز Apple News

اپلیکیشن اپل نیوز Apple News

آموزش نمایش اپلیکیشن های Apple News و Apple TV روی آیفون و آیپد

همانطور که بالاتر اشاره کردیم برای نمایش این دو اپلیکیشن روی Home Page دستگاه باید کشور دستگاه را روی یکی از این ۴ کشور قرار دهید. اما همانطور که در وبسایت اپل اشاره شده باید ریجن دستگاه روی یکی از این چند کشور باشد، همچنین قابلیت restriction نیز باید روی دستگاه فعال باشد (در iOS 13 این قابلیت در بخش Screen Time وجود دارد).

همچنین این اپلیکیشن ها را نباید در لیست Not Allowed بخش Restriction قرار داده باشید و کشور Ratings For نیز باید روی یکی از این ۴ کشور قرار داشته باشد. البته شاید شما این اپلیکیشن ها را بطور دستی از روی دستگاه حذف کرده باشید، لذا قبل انجام مراحل زیر بررسی کنید اپلیکیشن ها را روی دستگاه نصب دارید:

اپلیکیشن Apple News در اپ استور

اپلیکیشن Apple TV در اپ استور

اگر اپلیکیشن ها را دانلود کرده باشید جلوی اسم اپلیکیشن Open نوشته شده و با لمس Open ارور Restrictions Enabled نمایش داده میشود. گاهی نیاز است پسورد Restrictions را یکبار تغییر دهید.

آموزش تغییر ریجن یا کشور در آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

برای تغییر ریجن یا کشور تنها کافیست در آیفون یا آیپد خود به مسیر Settings > General > Language & Region > Region بروید و کشور دستگاه را روی یکی از کشور های United States ، United Kingdom ، Canada ، Australia قرار دهید، مطابق تصاویر زیر:

آموزش تغییر ریجن آیفون و آیپد و آیپاد تاچ ۱

آموزش تغییر ریجن آیفون و آیپد و آیپاد تاچ ۱

آموزش تغییر ریجن آیفون و آیپد و آیپاد تاچ ۲

آموزش تغییر ریجن آیفون و آیپد و آیپاد تاچ ۲

نکته: تغییر ریجن دستگاه ممکن است چند ثانیه زمان ببرد. همچنین در نظر داشته باشید با تغییر کشور یا ریجن دستگاه، ممکن است تنظیمات ساعت و تقویم نیز بهم بریزد و مهم ترین تغییر این هست که بطور خودکار کیبورد کشوری که به آن تغییر دادید به دستگاه اضافه میشود و میتوانید در مسیر Settings > General > Language & Region گزینه Edit را از بالای صفحه انتخاب کنید و نسبت به حذف زبان کیبورد اضافه شده اقدام کنید، مطابق تصویر زیر:

حذف زبان کیبورد اضافه شده پس از تغییر ریجن یا کشور در iOS و iPadOS

حذف زبان کیبورد اضافه شده پس از تغییر ریجن یا کشور در iOS و iPadOS

در آخر نتیجه فعال شدن یا نشدن این دو اپلیکیشن روی دستگاه خود را در قسمت کامنت بیان کنید.

 
اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

آیفون داری و هنوز اپل موزیک نداری؟ 🙄 برای خرید کلیک کن
و موزیک ها رو مستقیم و با کیفیت بالا روی آیفونت داشته باش!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “آموزش بازگردانی اپلیکیشن های Apple News و Apple TV

  1. مازیار گفت:

    دمت گرم پسر

نظرات بسته شده است.