آموزش و ترفند

عیدی فراسیب: ۴ ماه اپل موزیک رایگان

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان

ضمن عرض سلام و تبریک عید نوروز سال ۱۳۹۹، با آموزش کوتاه ۴ ماه اشتراک اپل موزیک رایگان در خدمتتون هستیم. اپل موزیک سرویس استریم موسیقی آنلاین میباشد که امکان دسترسی به مجموعه کاملی از آهنگ های ایرانی و خارجی را فراهم میکند. امکان دانلود و پخش آفلاین، نمایش متن آهنگ، عدم نیاز به سرویس های عبور از محدودیت و امکان استفاده بر روی دیوایس های اندرویدی برخی از مزایای اشتراک Apple Music میباشد.

این آموزش بدون نیاز به نصب اپلیکیشن جانبی، پرداخت هزینه و هرگونه مورد دیگر هست اما نیاز است برخی مراحل را طی کنید. همچنین این آموزش اختصاصی فراسیب میباشد و برای اولین بار بین تمامی رسانه های اپلی و تکنولوژی منتشر میشود. در نظر داشته باشید در بخش اول این آموزش، شما اشتراک ۴ ماهه اپل موزیک را دریافت میکنید، پس از اتمام ۴ ماه اشتراک میتوانید ادامه آموزش را طی کنید تا اشتراک ۱ ماهه را نیز دریافت نمایید. در ادامه با فراسیب همراه باشید…

اپل موزیک رایگان

اپل موزیک رایگان

آموزش دریافت اشتراک اپل موزیک رایگان

با دستگاهی که میخواهید اشتراک اپل موزیک را دریافت کنید، لینک دریافت اپل موزیک رایگان را توسط ابزار های تحریم شکن باز کنید و مراحل زیر را طی کنید:

۱. در صفحه باز شده روی دکمه قرمز رنگ Redeem Now بزنید تا به اپلیکیشن اپل موزیک منتقل شوید.

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان ۱

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان ۱

 

۲. پسورد اپل آیدی، تاچ آیدی و یا فیس آیدی خود را وارد کنید.

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان ۲

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان ۲

 

مهم: در صورتی که با ارور This code is only valid for customers of the Germany, Spain or Italy Store مواجه شدید (تصویر زیر) باید کشور اپل آیدی رو موقت به یکی از سه کشور آلمان، اسپانیا و ایتالیا تغییر دهید تا بتوانید اشتراک رایگان اپل موزیک را دریافت کنید، برای این کار آموزش تغییر کشور یا ریجن اپل آیدی را بخوانید و در قسمت آدرس اپل آیدی از اطلاعات زیر استفاده کنید:

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان ۳

آموزش دریافت اپل موزیک رایگان ۳

 

آدرس جعلی ۱ جهت تغییر کشور اپل آیدی به آلمان:

Street : Buelowstrasse 66

City : Gehlert

State : Rheinland-Pfalz

Zip Code : ۵۷۶۲۷

Phone Number : ۰۶۷۶۲-۶۱-۳۶-۷۱

آدرس جعلی ۲ جهت تغییر کشور اپل آیدی به آلمان:

Street : Joachimstaler Str. 11

City : Uhler

Province : Rheinland-Pfalz

Zip Code : ۵۶۲۹۰

Phone Number : ۰۶۷۶۲-۶۱-۳۶-۷۱

آدرس جعلی ۳ جهت تغییر کشور اپل آیدی به آلمان:

Street : ۴۲۳۸ Tibbs Avenue

City : Geyser

Province : Montana

Zip Code : ۵۹۴۴۷

Phone Number : ۴۰۶-۴۷۸-۲۴۶۱

توصیه میشود پس از اتمام اشتراک اپل موزیک مجدد اقدام به تغییر کشور اپل آیدی به United States یا کشور دلخواه خود کنید. همچنین حتما بخش نکات مربوط به تغییر کشور اپل آیدی را در مطلب آموزش تغییر کشور یا ریجن اپل آیدی مطالعه کنید.

مهم ۱: بعضا نیاز است یک Payment method معتبر برای اپل ارائه کنید و یا شماره موبایل یکی از ۳ کشور آلمان، ایتالیا و یا اسپانیا رو اصطلاحا Verify کنید، اگر شانس با شما یار باشد و گزینه None نمایش داده شود این مرحله رو به راحتی پشت سر میگذارید، در غیر این صورت برای ارائه Payment method فیک (جعلی) نیز میتوانید از دو وبسایت fakeaddressgenerator و fakenamegenerator استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید اطلاعات دریافتی حتما باید برای یکی از ۳ کشور اشاره شده باشد.

مهم ۲: اگر موارد بالا برای اپل آیدی شما پاسخگو نبود، میتوانید یک اپل آیدی جدید با یکی از ۳ کشور اشاره شده (ترجیحا آلمان) بسازید تا از ابتدا بتوانید Payment Method را بر روی None قرار دهید.

راه جایگزین دریافت اپل موزیک رایگان

این روش هیچ تفاوتی با روش بالا ندارد و صرفا راه دیگری جهت دریافت اپل موزیک رایگان هست. در این روش میتوانید کد به نمایش درآمده در مرحله ۲ را در قسمت Redeem Gift Card or Code اپ استور بصورت دستی (Manually) وارد کنید. لازم به ذکر است کد تولید شده برای هر اکانت متفاوت و اختصاصی است و امکان اشتراک گذاری کد خودتون با دیگران وجود ندارد.

اشتراک اپل موزیک رایگان

اشتراک اپل موزیک رایگان

 

اپل موزیک بطور پیشفرض روی تمامی آی دیوایس ها با نسخه iOS 10 و iPadOS 13 و MacOS Catalina به بعد وجود دارد، اما اگر به هر دلیلی آنرا از دستگاه خود پاک کرده اید میتوانید از طریق لینک های زیر اپل موزیک را برای دستگاه خود دریافت کنید؛ همچنین امکان نصب اپل موزیک روی دستگاه های اندرویدی نیز وجود دارد:

[/vc_column_text]

همچنین از طریق اپلیکیشن های Amazon Alexa و Sonos Controller روی iOS و iPadOS میتوانید اپل موزیک را روی اسپیکر های Sonos و Amazon Echo پخش کنید.

پس از اتمام ۴ ماه اشتراک اپل موزیک میتوانید از فروشگاه فراسیب اشتراک خودتون رو تمدید کنید:

[/vc_column][/vc_row]
اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

آیفون داری و هنوز اپل موزیک نداری؟ 🙄 برای خرید کلیک کن
و موزیک ها رو مستقیم و با کیفیت بالا روی آیفونت داشته باش!

مطالب پیشنهادی فراسیب