اپلیکیشن وی تی وی

اپلیکیشن وی تی وی

ریپورتاژ

رمزارز های جهانی را به سادگی در ایران معامله کنید

همه ما این روزها در اخبار قطعا اسم رمزارز هایی همچون بیت کوین، اتریوم و تتر را شنیده ایم، در این بازارها به دلیل نامحدود بودن دامنه سود میتوان سود های بسیار هنگفتی در مدت زمان بسیار کم بدست آورد. اما با توجه به شیوع ویروس کرونا، قیمت تمامی رمزارز های جهان با درصد قابل توجهی کاهش مواجه شده اند که به طور قطع شاهد افزایش بسیار زیاد قیمت آن ها در آینده ای نچندان دور خواهیم بود.

 

پس میتوان از رمزارز ها به عنوان یک سرمایه گذاری خوب در این شرایط نام برد. اما همانگونه که مشخص است، مشکلی که ما در بازار رمزارز های جهان داریم این است که معاملات  کاملا به واسطه دلار انجام میشوند و امکان معامله در صرافی های جهانی توسط ریال در ایران امکان پذیر نیست.

این مشکل با به وجود آمدن بازار های معاملاتی داخلی تا حدود زیادی مرتفع شده اند. در ادامه با هم به بررسی روش کار و امکاناتی که در اختیار ما قرار میدهند، میپردازیم.

بازار های معاملات داخلی رمزارز ها در ایران

شرکت های زیادی در ایران اقدام به تاسیس بازار های داخلی کرده اند که با استفاده از آن ها میتوان به واسطه ریال تمامی رمزارز هارا در لحظه معامله کرد. یکی از این شرکت های دانش بنیان، تیم نوبیتکس میباشد که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شده است.

 

در این بازار شما به راحتی برای هر رمزارز خود کیف پول مخصوص خواهید داشت. با استفاده از این کیف ها شما میتوانید با تمامی کیف پول های جهان بدون محدودیت رمزارز مبادله کنید.

اینم بخون:  معرفی اناردونی : مرجع معتبر دانلود اپلیکیشن های iOS

در بخش بازار اصلی این سایت امکان قراردادن سفارش خرید و فروش رمز ارزها به قیمت دلخواه وجود دارد و میتوان با قراردادن پیشنهاد های مناسب با توجه به نوسانات لحظه ای بازار سود قابل توجهی کسب کرد. در بخش بازار های حرفه ای، میتوان معاملات رمزارز با تتر (که همواره معادل ۱$ است) را انجام داد.

نکته: برای کسب سود مناسب باید نمودار تغییرات لحظه ای قیمت جهانی را از سایت های مرجع مانند  tradingview.com استفاده کرد.

نکته: برای استفاده از سایت نوبیتکس، امنیت ان میباشد و تمامی کاربران برای انجام معاملات باید در سه سطح اهراز هویت شوند تا محدودیت های هر سطح برای معاملات و برداشت وجه برطرف شود.

کارمزد معاملات بسیار معقول بوده و با توجه به گردش مالی، از ۰.۳۵٪ تا ۰.۲٪ متغیر است. اما سورپرایز ویژه برای کاربران فراسیب! کافیست همین امروز توسط لینک ثبت نام زیر، در سایت نوبیتکس ثبت نام کنید و تا ۱۵ فروردین معاملاتی که شما در آن ها سفارش گذار هستید را با کارمزد صفر انجام دهید.

ورود و ثبت نام در سایت نوبیتکس و انجام معاملات بدون کارمزد

اشتراک اپل آرکید

اشتراک اپل آرکید

تبلیغات در فراسیب

تبلیغات در فراسیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *